Hizmetlerimiz

Bize dair herşeyi misyonumuzu, vizyonumuzu ve hedeflerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Yiğit Grup Sigorta

En doğru sigortalanma çözümlerini en uygun şartlarda sunma felsefesiyle hareket ederek , şahsınıza ve iş yerinize özel hizmetler vermenin yanı sıra, her türlü sigorta ihtiyacınızda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Verdiğimiz Hizmetlerden Bazıları:

-Hasar Takibi: Poliçenizle ilgili bir hasar talebiniz olduğunda üzerinize düşen tek görev bunu bize bildirmek. Hasar prosedürleri, gün alınması, eksper tayini, asistansa ulaşım ve hasarınızın size ödeme evresine kadar olan tüm aşamaları biz üstleniyoruz.

- Poliçe Vadenizin Takibi ve En Uygun Fiyat Tekliflerinin Verilmesi: Bizde olan veya olmayan portföyünüzün vade bitim tarihleri üç farklı veri depomuzda saklanır, poliçe bitim vadenizden 20 gün önce hazırladığımız teklifler tarafınıza sunulur. Böylece vade unutarak sigortasız kalma riskiniz ortadan kalkar.

- Risk Analizi ve Ekspertiz: Sigortalanacak değerleriniz risk analizinden geçirilerek eksik veya aşkın sigortaya karşı önlem alınır. Eksik sigortada hasar durumunda mağduriyet, aşkın sigortada ise prim ödeyerek mağduriyet yaşamanız önlenir.

- Değer Tespiti ve Fiyat Araştırması: Sigortalanacak değerlerinize enflasyondan kaynaklanan fiyat ve değer değişimlerine karşı fiyat araştırması yapılarak doğru ve tam güvenceli bir poliçe edinmeniz sağlanır. Tüm sigorta branşlarında danışmanlık hizmeti verilerek sorularınıza çözümler üretilir.

- 24 Saat Acil Hizmet Hattı: 0530 406 66 69" Numaralı Acil Hizmet Hattı telefonumuz 24 saat sizlere hizmete hazır.


Alternatif Telefon Numaralarımız:

0554 599 19 16

0532 295 95 08